7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Şehirlerarası Kurye ve En Hızlı Çözümler

En yoğun trafik şartlarında bile oldukça hızlı bir şekilde evrak teslimi yapmakta olan kurye firmaları son derece tecrübeli ekiplerden oluşmak zorundadır. Özellikle sadece şehir içinde değil şehirlerarası evrak ve dosya gönderiminde de devreye girmekte olan firmamız gibi şehirlerarası kurye hizmeti vermekte olan bütün firmaların deneyimli bir ekibe ihtiyacı bulunmaktadır. Bulunduğumuz lokasyonda 22 yıldır yüz güldüren hizmetlere imza atarak bu alanda kendini kanıtlamış olan bir marka değer kurye firması olarak son derece hızlı şekilde şehirlerarası kurye taleplerinize yanıt vermekteyiz. Böylece en acil gönderilerinizde bile yanımızda olarak son derece insani bir hizmeti de yerine getirmekteyiz.

Şehirlerarası Motor Kurye ve Sorunsuz Teslimat

Şehirlerarasında kurye hizmeti vermek son derece hassasiyet gerektiren işlemler bütünüdür. Siz bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sahada bulunan motorize ekibimizden size en yakın olanını hemen yönlendirmekteyiz. Böylece bir dakika bile kaybedilmeden istediğiniz evrak veya dosyanın gönderimi için öncelikli olarak motorize ekibimiz size ulaştığında sözleşme yapılacaktır. Bu şekilde gönderileriniz güvenlik teminatı altına alındıktan sonra motorize ekibimiz en hızlı şekilde belirlemiş olduğunuz şehirdeki adrese yönlendirilecektir. Bu noktada şehirlerarası motor kurye firması olarak son derece teknolojik bir donanımın bulunduğu otomasyon ve takip sisteminin Entegre edildiği hizmet binasıyla motorize birliklerimize destek sunmaktayız. Trafik yoğunluğunun en sık yaşandığı mesai saatlerinde bile alternatif güzergâhlar belirlenerek hiçbir şekilde vakit kaybedilmeden istediğiniz her türlü evrak dosya ve diğer gönderi tipleri arzuladığınız adrese ulaştırılmaktadır. Ayrıca teslimat sırasında da SMS ile her iki taraf bilgilendirildiği için hiçbir şekilde hata meydana gelmeden sorunsuz bir şekilde evrak ve dosyalarınız belirtilen adresteki kişiye ulaştırılmaktadır.

Şehirlerarası Motorlu Kurye ve Farklı Çözümler

Standart bir kargo hizmetinde günlerce sürecek olan evrak gönderimi bizim sunmuş olduğumuz express kurye sayesinde maksimum bir gün içerisinde tamamlanmaktadır. Böylece en acil ve hızlı gönderim taleplerinizde şehirlerarası motorlu kurye firması olarak devreye girebilmekteyiz. Kaliteden ve dünya standartlarında hizmetten taviz vermeden en ekonomik fiyatlarla bulunduğumuz lokasyonda sizlere hizmet sunmaktayız.