7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Şehirlerarası Kurye İle Gönderileriniz Güven Altında

Birçok işletme ve kurum teknoloji üstünden işlerini sürdürse de hala resmi evraklar matbu olarak çıkartılmakta ve zaman zaman çeşitli yerlere ulaştırılması gerekmektedir. Özellikle gününde ve zamanında teslim edilmesi gereken önem derecesi yüksek olan evrakların zaman kaybedilmeden gönderilmesi kurye firmaları tarafından sağlanmaktadır. Şehir içinde kurye hizmeti vermekte olan firmalar bunu gerçekleştirebilirken gönderilecek olan evrakın şehirlerarası bir boyut kazanmasında ancak bizim gibi tecrübeli firmalar devreye girebilmektedir. Bu sebeple şehirlerarası kurye firması olarak çok özel bir hizmet verdiğimizin farkındayız. Bulunduğumuz lokasyonda her gün yüzlerce müşterimizin şehirlerarası kurye talebine yetişmek için son derece donanımlı ve eğitimli ileri sürüş eğitim tekniklerine hâkim motorize bir ekiple sahada çalışmaktayız.

Şehirlerarası Moto Kurye ve Sıfır Hata Payı

Bir moto kurye firması olarak yapmış olduğumuz işin önemini bildiğimizden dolayı P1 ve K2 sertifikaları ile hizmet vermekteyiz. Bu sertifikaların gereği olarak sürekli olarak güncellenen bir motorize ekibimiz bulunmaktadır. Bu sayede en uzak şehirlere dahi gönderileriniz hiç zaman kaybedilmeden maksimum bir günlük süreçte teslim edilmektedir. Standart bir kurye hizmetinde en kısa 48 saatte gönderilmekte olan evrak veya dosyalarınız şehirlerarası moto kurye firmamız sayesinde maksimum 24 saat içerisinde teslim olanağı bulmaktadır. Üstelik tıpkı şehir içi kuryelerde olduğu gibi adrese teslim edilen evraklarınız da bütün güvenlik tedbirlerine uygulayabilmekteyiz. Bu güvenlik tedbirleri içerisinde teslim edilecek olan kişinin kimlik kontrolü ve imzasının alınması yer almaktadır. Ayrıca çeşitli karışıklıkların önüne geçebilmek için şeffaf yönetim anlayışı gereği alıcı ve gönderici taraflar bütün aşamalarda SMS ile bilgilendirilmektedir. Böylece bulunduğumuz lokasyonda son derece yüz güldüren sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirmekteyiz.

Uygun Fiyatlı Şehirlerarası Motorlu Kurye Çözümleri

İşletmelerin, firmaların, bireysel taleplerin tamamına yetişebilmek için oldukça geniş bir motorize ekibe sahibiz. Sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerde son derece ekonomik fiyatlar belirlemiş olan firmamız ayrıca çeşitli kampanyalar ve abonelik uygulamaları da sunabilmektedir. Şehirlerarası motorlu kurye olarak en uygun fiyat portföyünü garanti ederek evraklarınızı ve dosyalarınızı zamanında istediğiniz şehre teslime edebilmekteyiz.