7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Önemli Evraklarınız Şehirlerarası Kurye İle Gönderilmeli

Modern çağlarda yaşamakta olan insanımızın sürekli olarak bir takım resmi evraklarla uğraşma zorunluluğu bulunmaktadır. Bazı durumlarda bir tebligat name sizin için önemli iken bazı durumlarda da çok önemli bir sözleşme zamanında istenen yere ulaştırılmalıdır. Bu noktada hizmet vermekte olan kurye firmaları arasında bulunan kurumumuz sürekli olarak sizin yanınızda bulunmaktadır. 7 24 hizmet portföyü ile çeşitli uygulamalar geliştiren şehirlerarası kurye olarak bütün gönderi taleplerinizde size destek sunmaktayız. En acil kurye ihtiyaçlarınızda bile sahada bulunan motorize ekibimizi size yönlendirerek hiçbir şekilde zaman kaybına uğratmadan önemli olan evrak ve dosyalarınız veya başka türdeki gönderileriniz alınarak istenen şehre yönlendirilmektedir.

Şehirlerarası Motor Kurye ve Hizmet Standartları

Son derece deneyimli bir teknik ekiple Şehirlerarası motor kurye firması olarak hizmet verdiğimizden dolayı bizimle telefon ile iletişime geçen müşterilerimize hemen erişim sağlamaktayız. Adresten alınmakta olan önem derecesi yüksek olan dosya ve evrakları bir dakika bile kaybetmeden sizin istediğiniz şehre yönlendirmekteyiz. Bu aşamaların tamamında sözleşmeli uygulamalar devreye girdiği için hiçbir şekilde hak mahrumiyetine uğramayacaksınız. Ayrıca oldukça deneyimli olan bir motorize ekip hizmet ettiğinden dolayı evraklarınız tamamen güvenlik altında istediğiniz şehre ulaştırılacaktır. Şehre ulaştıktan sonra nokta atışı olarak adrese teslim edilecek olan evraklar yine teknik ekibimizin alıcı ve gönderici tarafı SMS ile bilgilendirmesi neticesinde sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

Şehirlerarası Motorlu Kurye ve Uygun Fiyatlı Tarifeler

Sizin için en önemli olan evrakları ve dosyaları bile istediğiniz en kısa sürede götürebilmekteyiz. Bu noktada dünya standartlarında bir hizmet vermekte olan şehirlerarası motorlu kurye firması olarak son derece uygun fiyat ile hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin ve kurye uygulamalarının tamamında kaliteden ödün verilmemektedir. Bununla birlikte belirlemiş olduğumuz ekonomik fiyatlarla her bütçeye hitap eden farklı bir çözüm de hizmet yelpazemizde yerini almış durumdadır. Böylece güvenlik tedbirleri alınarak evrak veya dosyalarınızın ve diğer gönderilerinizin zarar görmesinin önüne geçilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca telefon vasıtası ile iletişime geçtiğinizde şehirlerarası gönderim talebinde bulunmanız bu kaliteli hizmetlerden ekonomik fiyata istifade edebilmeniz için sizin adınıza yeterli olacaktır.