7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Şehirlerarası Kurye ve Modern Uygulamalar

Bulunduğumuz lokasyonda tam 22 yıldır her türlü gönderim talebinize cevap vermekteyiz. Müşterilerimizin bireysel ve kurumsal anlamdaki taleplerine yanıt verebilmek için son derece kaliteli bir ekibe sahibiz. Teknik kadromuz en modern takip sistemlerinin Entegre edilmiş olduğu bir konsept ile hizmet vermektedir. Ayrıca bütün kurye gönderilerinizde sorunsuz bir çözüm üretebilmek için oldukça kaliteli ileri sürüş tekniklerine hâkim ve son derece nezaket sahibi olan motorize bir ekibe de sahibiz. Böylece şehirlerarası kurye olarak bir marka değer olmanın gereği her geçen gün müşterilerimizin memnuniyeti ile beraber büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Şehirlerarası Motor Kurye ve Gece Teslimatı

Hizmet portföyümüz tamamen müşterilerimize ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda şekillenmiş durumdadır. Bu sebeple şehirlerarası motor kurye firması olarak sadece gündüzleri değil geceleri de teslimat yapabilmekteyiz. Bizimle telefonla iletişime geçtiğiniz andan itibaren gece kurye hizmetimizden faydalanarak gece vakitlerinde dahi istenen her türlü önemli evrak ve dosyanızı en uzak adreslere bile yönlendirebilmekteyiz. Bunun sağlanabilmesi için sahada hazır vaziyette bulunan ekibimizi hemen adresinize yönlendirip yapılacak olan fiyat sözleşmesi ile beraber teslimat gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sunmuş olduğumuz bütün çözümlerde olduğu gibi gece teslimatlarında da kesinlikle güvenlik tedbirlerine riayet edilmektedir. Kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslimat yapıldığından dolayı hiçbir şekilde karışıklık ortaya çıkmamaktadır. Ayrıca teslim aşamasında her iki taraf da teknolojik çağrı cihazları ile bilgilendirdiğinden dolayı güvenlik sistemi tamamlanmaktadır.

Şehirlerarası Motorlu Kurye ve Ekonomik Fiyatlar

Sadece şehir içinde değil şehirlerarası teslimatlarda bile en hızlı çözümleri size sunabilmekteyiz. Firmamızın sunmuş oldu acil kurye hizmeti ile birlikte en uzak mesafelere gönderim talebinde dahi bulunduğunuzda oldukça hızlı bir şekilde çözümler üretilebilmektedir. Şehirlerarası motorlu kurye hizmetlerimizin tamamında arzuladığınız şehre istediğiniz gönderiler vaktinde teslim edilebilmektedir. Üstelik son derece kaliteli uygulamalarımızı size sunarken oldukça ekonomik fiyat portföyü ile beraber yüz güldüren sonuçlara da imza atmaktayız. Böylece başka şehirlere göndermek istediğiniz en acil evrak ve dosyalarınızı dahi oldukça hızlı bir şekilde teslim ederek son derece modern bir hizmet sunmaktayız.